Zasady poufności

 Zakres przedmiotowy Polityki Prywatności nie dotyczy serwisów podmiotów, których dane kontaktowe lub linki widnieją w naszych serwisach.

Odpowiedzialność:

Personal Plus nie ponosi odpowiedzialności za treści, w tym dane osobowe, publikowane przez firmy i osoby trzecie, zawarte w szczególności w ofertach pracy, ofertach edukacyjnych, profilach pracodawców, etc.  

Zmiany Polityki Prywatności:

Oferta Personal Plus będzie z czasem ulegać rozszerzeniu. Zmianie będą również ulegały technologie, standardy i wymagania związane z prowadzeniem działalności w Internecie. Oznacza to, że w przyszłości administrator danych będzie zobowiązany do modyfikacji Polityki Prywatności.

Wraz z każdą zmianą, nowa wersja Polityki Prywatności będzie się pojawiała na stronach serwisów wraz ze stosownym komunikatem i będzie obowiązywała w nowym brzmieniu od dnia powiadomienia o jej zmianie poprzez jej umieszczenie w danym serwisie.

Wszelkie zmiany będą niezwłocznie odpowiednio wyróżnione.

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z następującego adresu poczty elektronicznej: kontakt@personalplus.pl

Praca dla Ukraińców w Polsce agencja pośrednictwa pracy z Ukrainy w Polsce pracownicy budowlani z Ukrainy